GridStack (8.x-2.12-rc4) - en to ml translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: default
ml: സ്വതവേ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Help
ml: സഹായം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Color
ml: നിറം

en: Blog
ml: ബ്ലോഗ്

en: Provider
ml: ദാതാവ്

en: Float
ml: ഫ്ലോട്ട്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
