GridStack (8.x-2.12-rc4) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: default
mn: Үндсэн

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Width
mn: Өргөн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Color
mn: Өнгө

en: Blog
mn: Блог

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Revert
mn: Буцаах
