GridStack (8.x-2.12-rc4) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Color
my: အရောင်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်
