GridStack (8.x-2.12) - en to et translation catalogue (59 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Read more
et: Loe edasi

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: default
et: vaikimisi

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Background
et: Taust

en: Icon
et: Ikoon

en: Configure
et: Seadistus

en: Options
et: Valikud

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Width
et: Laius

en: Range
et: Vahemik

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Color
et: Värv

en: Attributes
et: Omadused

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Close
et: Sulge

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Source
et: Allikas

en: Revert
et: Lähtesta

en: Updating
et: Hetkel toimub uuendamine

en: Style
et: Stiil

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Apply
et: Rakenda

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Form
et: Vorm

en: Debug
et: Siluma

en: Classes
et: Klassid

en: Skin
et: Kujundus

en: Column
et: Tulp

en: Variants
et: Variandid

en: Styles
et: Stiilid

en: Saving
et: Salvestan

en: Add media
et: Lisa meedia

en: Asc
et: Kasvav

en: One column
et: Üks veerg

en: Master
et: Peamine

en: Breakpoint
et: Murdepunkt

en: Responsive Image
et: Kohanduv pilt
