GridStack (8.x-2.12) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ
