GridStack (8.x-2.12) - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Edit
sk: Upraviť

en: default
sk: predvolené

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Icon
sk: Ikona

en: Main settings
sk: Hlavné nastavenia

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Width
sk: Šírka

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Color
sk: Farba

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: top
sk: hore

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Source
sk: Zdroj

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Deleting
sk: Zmazanie

en: Style
sk: Štýl

en: Installed
sk: Inštalované

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Apply
sk: Použiť

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Form
sk: Formulár

en: Debug
sk: Ladenie

en: Animation
sk: Animácia

en: Column
sk: Stĺpec

en: Styles
sk: Štýly

en: Add media
sk: Pridať médiá

en: Asc
sk: Vzostupne
