GridStack (8.x-2.13) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Options
bs: Opcije

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Width
bs: Širina

en: Color
bs: Boja

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Source
bs: Izvor

en: Revert
bs: Vratiti

en: Style
bs: Stil

en: Apply
bs: Primjeni

en: Column
bs: Kolona
