GridStack (8.x-2.13) - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: default
hr: Zadano

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Background
hr: Pozadina

en: Icon
hr: Ikona

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Options
hr: Opcije

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Width
hr: Širina

en: Media
hr: Mediji

en: Color
hr: Boja

en: Attributes
hr: Atributi

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Source
hr: Izvor

en: Revert
hr: Vrati

en: Style
hr: Stil

en: Installed
hr: Instaliran

en: Apply
hr: Primjeni

en: Float
hr: Realni broj

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Styles
hr: Stilovi
