GridStack (8.x-2.13) - en to sv translation catalogue (58 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: default
sv: förvald

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Back
sv: Tillbaka

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: Background
sv: Bakgrund

en: Icon
sv: Ikon

en: Main settings
sv: Huvudinställningar

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Options
sv: Alternativ

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Width
sv: Bredd

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Color
sv: Färg

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Blog
sv: Blogg

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Provider
sv: Leverantör

en: top
sv: längst upp

en: Close
sv: Stäng

en: Source
sv: Källa

en: Extras
sv: Extrafunktioner

en: Revert
sv: Återställ

en: Updating
sv: Uppdaterar

en: Style
sv: Stil

en: Installed
sv: Installerad

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Apply
sv: Applicera

en: Float
sv: Flyttal

en: Form
sv: Formulär

en: Debug
sv: Felsök

en: Classes
sv: Klasser

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Skin
sv: Skal

en: Animation
sv: Animering

en: Column
sv: Kolumn

en: selected
sv: vald

en: Variants
sv: Varianter

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Saving
sv: Sparar

en: Add media
sv: Lägg till media

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt

en: Breakpoints
sv: Brytpunkter

en: Opening media library.
sv: Öppnar mediebibliotek.

en: Added one media item. | Added @count media items.
sv[0]: Lade till ett mediaobjekt.
sv[1]: Lade till @count mediaobjekt.
