GridStack (8.x-2.13) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Background
ug: تەگلىك

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Color
ug: رەڭ

en: Blog
ug: بلوگ

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Close
ug: يېپىش

en: Source
ug: مەنبە

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Float
ug: لەيلىمە

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى

en: Styles
ug: شەكلى
