GridStack (8.x-2.14) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ
