GridStack (8.x-2.14) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Category
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Help
ta: உதவி

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Color
ta: நிறம்

en: Blog
ta: வலைப்பு

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை
