GridStack (8.x-2.3) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Type
ht: Tip

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Icon
ht: Ikon

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
