GridStack (8.x-2.6) - en to bn translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Category
bn: বিভাগ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Help
bn: সহায়তা

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Color
bn: রং

en: Blog
bn: ব্লগ

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: Debug
bn: ডিবাগ
