GridStack (8.x-2.7) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Color
am: ቀለም

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Source
am: ምንጭ

en: Float
am: ፍሎት

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
