GridStack (8.x-2.7) - en to fi translation catalogue (55 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: default
fi: oletus

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Back
fi: Takaisin

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: Background
fi: Tausta

en: Icon
fi: Ikoni

en: Configure
fi: Määrittele

en: Options
fi: Valinnat

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Width
fi: Leveys

en: Range
fi: Alue

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Color
fi: Väri

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Blog
fi: Blogi

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: top
fi: ylös

en: Close
fi: Sulje

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Source
fi: Lähde

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Updating
fi: Päivittäminen

en: Deleting
fi: Poistetaan

en: Style
fi: Tyyli

en: Installed
fi: Asennettu

en: Duplicate
fi: Monista

en: Apply
fi: Käytä

en: Float
fi: Liukuluku

en: Form
fi: Kaavake

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Skin
fi: Ulkoasu

en: Column
fi: Palsta

en: Variants
fi: Muunnokset

en: Styles
fi: Tyylit

en: Saving
fi: Tallennus

en: Add media
fi: Lisää mediatiedosto

en: Master
fi: Isäntä

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta

en: Responsive Image
fi: Responsiivinen kuva
