GridStack (8.x-2.7) - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Color
hy: Գույն

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Float
hy: Լողացող

en: Add media
hy: Ավելացնել մեդիա
