GridStack (8.x-2.7) - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: default
lv: noklusējums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Background
lv: Fons

en: Icon
lv: Ikona

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Options
lv: Iespējas

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Width
lv: Platums

en: Range
lv: Diapazons

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Color
lv: Krāsa

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Blog
lv: Blogs

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: top
lv: auugša

en: Close
lv: Aizvērt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Source
lv: Avots

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Updating
lv: Notiek atjaunināšana

en: Style
lv: Stils

en: Installed
lv: Instalēts

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Form
lv: Forma

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Column
lv: Kolonna

en: Styles
lv: Stili
