GridStack (8.x-2.8) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: default
kk: әдепкі

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Configure
kk: Баптау

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Color
kk: Түс

en: Blog
kk: Блогі

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
