GridStack (8.x-2.8) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
