GridStack (8.x-2.9-alpha1) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: default
be: прадвызначана

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Options
be: Налады

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Width
be: Шырыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Color
be: Колер

en: Blog
be: Блог

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: top
be: уверсе

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Source
be: Крыніца

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Installed
be: Усталявана

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Apply
be: Ужыць

en: Float
be: Лічба з плаваючай коскай

en: Form
be: Форма

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
