GridStack (8.x-2.9-alpha1) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: default
ku: بنەڕەتی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Width
ku: پانی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Float
ku: ژمارەی کەرت

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
