GridStack (8.x-2.9-alpha1) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Read more
sl: Preberite več

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: default
sl: privzeto

en: Weight
sl: Teža

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Configure
sl: Nastavi

en: Options
sl: Možnosti

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Width
sl: Širina

en: Color
sl: Barva

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Close
sl: Zapri

en: Revert
sl: Povrni

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Debug
sl: Razhroščevanje
