GridStack (8.x-2.9) - en to ca translation catalogue (55 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: default
ca: predeterminat

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Background
ca: Fons

en: Icon
ca: Icona

en: Main settings
ca: Paràmetres principals

en: Configure
ca: Configura

en: Options
ca: Opcions

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Width
ca: Amplada

en: Range
ca: Abast

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Attributes
ca: Atributs

en: Blog
ca: Bloc

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Close
ca: Tanca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Source
ca: Font

en: Updating
ca: Actualitzant

en: Style
ca: Estil

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Apply
ca: Aplica

en: RTL
ca: RTL (de dreta a esquerra)

en: Float
ca: Coma flotant

en: Form
ca: Formulari

en: Debug
ca: Depuració

en: Skin
ca: Aparença

en: Column
ca: Columna

en: Styles
ca: Estils

en: Saving
ca: Desant

en: Wrapper
ca: Contenidor

en: Add media
ca: Afegeix mèdia

en: One column
ca: Una columna

en: Master
ca: Mestre

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura

en: Responsive Image
ca: Imatge responsiva
