GridStack (8.x-2.9) - en to gl translation catalogue (48 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Read more
gl: Ler máis

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: default
gl: predeterminado

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Icon
gl: Icona

en: Configure
gl: Configurar

en: Options
gl: Opcións

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Width
gl: Ancho

en: Range
gl: Rango

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Color
gl: Cor

en: Attributes
gl: Atributos

en: Blog
gl: Blogue

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Provider
gl: Proveedor

en: Close
gl: Pechar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Source
gl: Orixe

en: Revert
gl: Volver

en: Style
gl: Estilo

en: Installed
gl: Instalado

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Apply
gl: Aplicar

en: Float
gl: Coma flotante

en: Form
gl: Formulario

en: Debug
gl: Depuración

en: Skin
gl: Tema

en: Animation
gl: Animación

en: Column
gl: Columna

en: Styles
gl: Estilos

en: Add media
gl: Engadir media
