GridStack (8.x-2.9) - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: default
lt: įprasta

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Icon
lt: Piktograma

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Width
lt: Plotis

en: Range
lt: Diapazonas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Color
lt: Spalva

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Source
lt: Šaltinis

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Style
lt: Stilius

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Float
lt: Kintantis

en: Form
lt: Forma

en: Debug
lt: Derinimas

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Column
lt: Stulpelis

en: Variants
lt: Variantai

en: Two columns
lt: Du stulpeliai

en: Help?
lt: Pagalbos?

en: Add media
lt: Pridėti mediją

en: One column
lt: Vienas stulpelis

en: Added one media item. | Added @count media items.
lt[0]: Pridėta @count medijos elementas.
lt[1]: Pridėta @count medijos elementai.
lt[2]: Pridėta @count medijos elementų.
