Group (2.0.0-alpha3) - en to or translation catalogue (18 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Title field label
or: ଶୀର୍ଷକ କ୍ଷେତ୍ର ଚିହ୍ନକ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
