Group (2.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (79 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: n/a
az: yox

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Exclude
az: Xaricdir

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Title field label
az: Başlıq sahəsi labeli

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Nodes
az: Materiallar

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Anonymous
az: Anonim

en: Uninstall
az: Silin

en: Install
az: Yükləmek

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Reference
az: Istinad

en: Permissions
az: İcazələr

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Permission
az: İcazə

en: Language code
az: Dil kodu

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: @type: deleted %title revision %revision.
az: @type: silindi %title revision %revision.

en: Provided by
az: Tərəfindən təmin

en: Available
az: Mövcuddur

en: Offset
az: Ofset

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: @type %title has been created.
az: @type %title yaradıldı.

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
az: @type %title of %revision -tarixindən olan versiya silindi.

en: Delete earlier revision
az: Əvvəlki versiyanı silin

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.
