Group (2.0.0-beta4) - en to km translation catalogue (61 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: n/a
km: គ្មាន

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Title field label
km: ស្លាកវាល​ចំណង​ជើង

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Uninstall
km: លុប

en: Install
km: ដំឡើង

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​លុប​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date ឬ ?

en: @type: deleted %title revision %revision.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ %revision ។

en: Save permissions
km: រក្សាទុក​សិទ្ធិ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Add new content
km: បន្ថែម​មាតិកា​ថ្មី

en: @type %title has been created.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​បង្កើត ។

en: @type %title has been updated.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date នៃ @type %title ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: Delete earlier revision
km: លុប​ការពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​មុនៗ

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាន​បាន​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ ។ សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ផ្សេង​ក្រៅ​ពី​ %invalid ។
