Group (2.0.0-beta5) - en to el translation catalogue (72 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: n/a
el: δ/υ

en: User
el: Χρήστης

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Title field label
el: Ετικέτα του πεδίου τίτλου

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Reference
el: Αναφορά

en: Permissions
el: Άδειες

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Permission
el: Άδεια

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: @type: deleted %title revision %revision.
el: @type: διαγράφηκε το %title, αναθεώρηση %revision.

en: Provided by
el: Παρέχεται από

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Add @type
el: Προσθήκη @type

en: Save permissions
el: Αποθήκευση αδειών

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Add new content
el: Υποβολή νέας ύλης

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: @type %title has been created.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title δημιουργήθηκε.

en: @type %title has been updated.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title ενημερώθηκε.

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
el: Η αναθεώρηση από %revision-date του τύπου @type με τίτλο %title διαγράφηκε.

en: Delete earlier revision
el: Διαγραφή προηγούμενης αναθεώρησης

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
el: Μη έγκυρο μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα. Εισάγετε ένα όνομα διαφορετικό του %invalid.

en: Edit permissions
el: Επεξεργασία αδειών

en: Edit %label
el: Επεξεργασία %label
