Group (2.0.0-beta5) - en to eu translation catalogue (67 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Title field label
eu: Izenburu eremuaren etiketa

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Nodes
eu: Nodoak

en: groups
eu: taldeak

en: Owner
eu: Jabea

en: Members
eu: Kideak

en: group
eu: taldea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Install
eu: Instalatu

en: Edit group
eu: Editatu multzoa

en: Add group
eu: Gehitu multzo bat

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Date created
eu: Sorrera data

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Group settings
eu: Talde ezarpenak

en: Permission
eu: Baimena

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Group node
eu: Taldea nodoa

en: Available
eu: Gaituta

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: Save permissions
eu: Gorde baimenak

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Add new content
eu: Eduki berria sortu

en: @type %title has been created.
eu: %title @type sortua izan da.

en: @type %title has been updated.
eu: %title @type eguneratua izan da.

en: Group types
eu: Talde motak

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: Edit %label
eu: %label editatu
