Group (2.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (46 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Delete group
af: Skrap groep

en: Administration
af: Administrasie

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: View
af: Wys

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Revisions
af: Weergawes

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: Manual
af: Handleiding

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Permissions
af: Regte

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: Permission
af: Permissie

en: Language code
af: Taalkode

en: Save permissions
af: Stoor permissies

en: Add new content
af: Voeg nuwe inhoud

en: @type %title has been created.
af: @type %title is geskep.

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
