Group (2.0.0-rc2) - en to hy translation catalogue (48 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Title field label
hy: Վերնագրի դաշտը պիտակը:

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type

en: Save permissions
hy: Պահպանել արտոնությունները

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: @type %title has been created.
hy: @type %title ստեղծված է։

en: @type %title has been updated.
hy: @type %title թարմացվել է:

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Delete earlier revision
hy: Ջնջել  ավելի վաղ վերանայումը

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hy: Անվավեր մեքենայաընթեռնելի անվանումը: Մուտքագրեք անունը բացառությամբ  %invalid  %invalid:
