Group (2.0.0) - en to pl translation catalogue (109 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Delete group
pl: Usuń grupę

en: Administration
pl: Administracja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Back
pl: Wstecz

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: n/a
pl: n.d.

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Group ID
pl: ID grupy

en: Title field label
pl: Etykieta pola tytułu

en: Revisions
pl: Wersje

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Nodes
pl: Węzły

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Members
pl: Członkowie

en: group
pl: grupa

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Install
pl: Instaluj

en: Edit group
pl: Edytuj grupę

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Group members
pl: Członkowie grupy

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Manual
pl: Ręczne

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Reference
pl: Referencja

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Scope
pl: Zasięg

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Group settings
pl: Ustawienia grupy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Join group
pl: Dołącz do grupy

en: Leave group
pl: Opuść grupę

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Language code
pl: Kod języka

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
pl: @type: usunięto wersję %revision węzła %title.

en: Provided by
pl: Dostarczone przez

en: Available
pl: Dostępne

en: Edit node
pl: Edytuj węzeł

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Joined
pl: Dołączył

en: Delete node
pl: Usuń węzeł

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: Save permissions
pl: Zachowaj ustawienia uprawnień

en: Entity type
pl: Typ encji

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Add new content
pl: Dodaj nową zawartość

en: Created on
pl: Utworzono

en: Config
pl: Konfiguracja

en: @type %title has been created.
pl: Wpis %title (@type) został dodany.

en: @type %title has been updated.
pl: Wpis %title (@type) został zaktualizowany.

en: Add @name
pl: Dodaj @name

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
pl: Wersja %title (@type) z dnia %revision-date została usunięta.

en: Delete earlier revision
pl: Usuń poprzednią wersję

en: Access settings
pl: Ustawienia dostępu

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Edit URL
pl: Edytuj adres

en: Date changed
pl: Data modyfikacji

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
pl: Niepoprawna nazwa wewnętrzna. Wprowadź nazwę inną niż %invalid.

en: Group type
pl: Typ grupy

en: Edit permissions
pl: Edycja uprawnień

en: Filter by plugin
pl: Filtruj wg pluginu

en: Group permissions
pl: Uprawnienia grupy

en: Group permission
pl: Uprawnienia grupy

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Group membership
pl: Członkostwo grupy

en: Edit %label
pl: Edytuj %label

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki

en: Whether a new revision should be created by default
pl: Czy nowa wersja powinna być tworzona domyślnie
