Group (2.2.1) - en to he translation catalogue (107 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Delete group
he: מחק קבוצה

en: Administration
he: ניהול

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: n/a
he: -ללא-

en: User
he: משתמש

en: Configure
he: הגדרות

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: Title field label
he: תגית שדה הכותרת

en: Revisions
he: גרסאות

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: groups
he: קבוצות

en: Owner
he: בעלים

en: Members
he: חברים

en: group
he: קבוצה

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Uninstall
he: הסרה

en: Install
he: התקנה

en: Edit group
he: ערוך קבוצה

en: Add group
he: הוספת קבוצה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Reference
he: רפרנס

en: Permissions
he: הרשאות

en: Installed
he: מותקן

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Group settings
he: הגדרות קבוצה

en: Join group
he: הצטרף לקבוצה

en: Leave group
he: עזוב קבוצה

en: Group roles
he: תפקידי קבוצה

en: Permission
he: הרשאה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
he: @type: נמחקה %title מגרסה %revision.

en: Administrator
he: מנהל

en: Group node
he: פריט תוכן בקבוצה

en: Provided by
he: סופק ע"י

en: Available
he: זמין

en: Member
he: חבר

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Save permissions
he: שמירת הרשאות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Delete relation
he: מחיקת יחס

en: Admin
he: מנהל

en: Add new content
he: יצירת תוכן חדש

en: Created on
he: נוצר ב

en: Config
he: קונפיג

en: @type %title has been created.
he: @type %title נוצר.

en: @type %title has been updated.
he: עודכן ה@type %title.

en: Group types
he: סוגי קבוצות

en: Add @name
he: הוספת @name

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Edit group roles
he: עריכת תפקידים בקבוצה

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
he: מהדורה מתאריך %revision-date מסוג @type %title נמחקה.

en: Delete earlier revision
he: מחיקת גרסה מוקדמת יותר

en: Add member
he: הוספת משתתפים

en: Add new entity
he: הוספת יישות חדשה

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: Group type
he: סוג קבוצה

en: Edit permissions
he: עריכת הרשאות

en: Filter by plugin
he: סינון לפי פלאגין

en: The unique ID of the group.
he: המזהה הייחודי של הקבוצה

en: Group permissions
he: הרשאות קבוצה

en: All entities
he: כל הישויות

en: Edit %label
he: עריכת %label

en: Group type ID
he: מזהה סוג קבוצה

en: %type_name: Create new group
he: %type_name: יצירת קבוצה חדשה

en: Save group type
he: שמירת סוג קבוצה

en: Delete group type
he: מחיקת סוג קבוצה

en: Group Node
he: פריט תוכן בקבוצה

en: Configure group types.
he: הגדרת סוגי קבוצות

en: Set available content
he: קביעת תכנים אפשריים

en: No group types available. <a href="@link">Add group type</a>.
he: לא נמצאו סוגי קבוצות . <a href="@link">הוספת סוג קבוצה</a>.

en: group types
he: סוגי קבוצות

en: Group node (@type)
he: תוכן בקבוצה (@type)

en: Access all entities overview
he: גישה לכל תצוגת כל הישויות

en: All entity relations for @group
he: כל יחסי הישויות עבור @group
