Group (2.3.0) - en to mg translation catalogue (20 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: User
mg: Mpampiasa

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Add new content
mg: Famoroanana lahatsoratra vaovao
