Group (2.3.0) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Administration
os: Разамынад

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
