Group (2.3.1) - en to sl translation catalogue (54 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: n/a
sl: n/d

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Configure
sl: Nastavi

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Title field label
sl: Oznaka polja za naslov

en: Revisions
sl: Različice

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Owner
sl: Lastnik

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sl: @type: %title izbrisano, različica %revision.

en: Save permissions
sl: Shrani dovoljenja

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Admin
sl: Skrbnik

en: @type %title has been created.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila ustvarjena.

en: @type %title has been updated.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila posodobljena.
