Group (3.0.0-beta4) - en to bo translation catalogue (81 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Group ID
bo: ཚོ་ཚོགས་ ID

en: Title field label
bo: འགོ་བརྗོད་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Uninstall
bo: ཕྱིར་འདོར

en: Install
bo: སྒྲིག་འཇུག

en: Edit group
bo: ཚོ་ཆུང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Group members
bo: ཚོ་ཆུང་གི་ཁོངས་མི།

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Join group
bo: ཚོ་ཆུང་ལ་ཞུགས་པ།

en: Leave group
bo: ཚོ་ཆུང་ནས་ཕྱིར་འབུད་པ།

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bo: %revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་དེ་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: @type: deleted %title revision %revision.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་%revision་སུབ་ཚར།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན

en: Save permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ཉར་ཚགས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Add new content
bo: ནང་དོན་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད

en: @type %title has been created.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: @type %title has been updated.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
bo: @type %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི་%revision-date་བསུབ་ཟིན།

en: Delete earlier revision
bo: སྔོན་གྱི་པར་གཞི་སུབ་པ

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ལ་ཕན་ནུས་མེད། %invalid་མིན་པ་ཞིག་འཇུག་རོགས།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
