Group (3.0.0-beta4) - en to bs translation catalogue (49 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Administration
bs: Administracija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Exclude
bs: Isključi

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Title field label
bs: Oznaka za polje naslova

en: Revisions
bs: Revizije

en: Members
bs: Članovi

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Uninstall
bs: Deinstalacija

en: Edit group
bs: Izmjeni grupu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Permissions
bs: Dozvole

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Apply
bs: Primjeni

en: Permission
bs: Dozvole

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
bs: @type: obrisan %title revizijom %revision.

en: Add @type
bs: Dodaj @type

en: @type %title has been created.
bs: @type %title je kreiran.

en: @type %title has been updated.
bs: @type %title je osvježen.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
bs: Revizija od %revision-date za @type %title je obrisana.

en: Delete earlier revision
bs: Izbriši ranije revizije
