Group (3.1.0) - en to ne translation catalogue (39 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Uninstall
ne: हटाउनु

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Permission
ne: अनुमति

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Add new content
ne: नयाँ विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: @type %title has been created.
ne: @type %title बनाईयो
