Group (3.2.0) - en to be translation catalogue (75 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Delete group
be: Выдаліць групу

en: Administration
be: Кіраванне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: n/a
be: [няма]

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Configure
be: Правіць

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Title field label
be: Цэтлік загалоўка поля

en: Revisions
be: Версіі

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Owner
be: Уладальнік

en: Anonymous
be: Ананім

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Install
be: Усталяваць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Permissions
be: Правы

en: Installed
be: Усталявана

en: Date created
be: Дата стварэння

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Permission
be: Дазвол

en: Language code
be: Код мовы

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
be: @type: выдалены %title з версіі %revision.

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Joined
be: Далучыўся

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Add new content
be: Дадаць новае змесціва

en: @type %title has been created.
be: @type %title быў створаны.

en: @type %title has been updated.
be: @type %title быў абноўлены.

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
be: Версія ад %revision-date з @type %title была выдалена.

en: Delete earlier revision
be: Выдаліць ранейшую версію

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: Date changed
be: Дата змененая

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
be: Непрыгоднае для счытвання машынай імя. Увядзіце імя, адрознае ад %invalid.

en: Edit %label
be: Рэдагаваць %label
