Group (3.2.0) - en to ps translation catalogue (38 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Configure
ps: سازول

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Install
ps: لګول

en: Add group
ps: ګروپ زیاتول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Permissions
ps: اجازې

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Permission
ps: اجازه

en: - All -
ps: - ټول -
