Group (3.3.2) - en to lt translation catalogue (93 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Delete group
lt: Pašalinti grupę

en: Administration
lt: Administravimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: n/a
lt: n/d

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Title field label
lt: Pavadinimo laukelio žyma

en: Revisions
lt: Versijos

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Nodes
lt: Mazgai

en: groups
lt: grupės

en: Owner
lt: Savininkas

en: Members
lt: Nariai

en: group
lt: grupė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Install
lt: Įdiegti

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Group members
lt: Grupės nariai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Join group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Leave group
lt: Palikti grupę

en: Group roles
lt: Grupės rolės

en: Permission
lt: Leidimai

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: @type: deleted %title revision %revision.
lt: @type: pašalinta %title versija %revision.

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Group node
lt: Grupės mazgas

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Admin
lt: Adminas

en: Applies to
lt: Taikoma

en: Add new content
lt: Pridėti naujo turinio

en: Created on
lt: Sukurta

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: Group nodes
lt: Grupės mazgai

en: Group types
lt: Grupės tipas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
lt: Versija iš %revision-date @type %title pašalinta.

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: Edit %label
lt: Redaguoti %label

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
