Group (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Error
ta: வழு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
