Group (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (83 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Delete group
gl: Borrar grupo

en: Audience
gl: Audiencia

en: Administration
gl: Administración

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Configure
gl: Configurar

en: Error
gl: Erro

en: Exclude
gl: Excluír

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Group ID
gl: ID Grupo

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Nodes
gl: Nodos

en: Owner
gl: Propietario

en: Members
gl: Membros

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Install
gl: Instalar

en: Edit group
gl: Editar o grupo

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Group members
gl: Membros do grupo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Permissions
gl: Permisos

en: Installed
gl: Instalado

en: Date created
gl: Data de creación

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Join group
gl: Unirse ao grupo

en: Leave group
gl: Abandonar o grupo

en: Group roles
gl: Roles de grupo

en: Permission
gl: Permiso

en: Group node
gl: Nodo de grupo

en: Provided by
gl: Proporcionada por

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Create @name
gl: Crear @name

en: Save permissions
gl: Gardar permisos

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Group nodes
gl: Nodos de grupo

en: Group types
gl: Tipos de grupo

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: Date changed
gl: Data modificada

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
gl: Nome de sistema non válido. Indique un nome distinto de %invalid.

en: Group type
gl: Tipo de grupo

en: Edit permissions
gl: Editar permisos

en: Add group type
gl: Engadir tipo de grupo

en: There are no groups yet.
gl: Aínda non hai grupos asignados.

en: No group types available. <a href="@link">Add group type</a>.
gl: Non hai tipos de grupos dispoñibles. <a href="@link">Engadir tipo de grupo</a>.
