Group (8.x-1.0-beta4) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
