Group (8.x-1.0-rc4) - en to ku translation catalogue (54 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Error
ku: هەڵە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Owner
ku: خاوەن

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Install
ku: دامەزرێنە

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: @type %title has been deleted.
ku: @type %title سڕایەوە.

en: Save permissions
ku: مۆڵەتپێدانەکان هەڵگرە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Add new content
ku: ناوەڕۆکی نوێ زیادبکە

en: @type %title has been created.
ku: @type %title .دروست کرا

en: @type %title has been updated.
ku: @type %title نوێکرایه‌وه‌.

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا
