Group (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (43 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: Error
kk: Қате

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Title field label
kk: Тақырып өрісі атауы

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Uninstall
kk: Жою

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Permission
kk: Құқық

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: @type %title has been deleted.
kk: %title @type  жойылды.

en: Save permissions
kk: Құқықтарды сақтау

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Add new content
kk: Жаңа контент қосу

en: @type %title has been created.
kk: @type %title құрылды.

en: @type %title has been updated.
kk: %title @type жаңартылды.
