Group Actions (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Group
he: קבוצה

en: Remove
he: הסרה

en: Add
he: הוספה

en: Operation
he: פעולה

en: - Select -
he: - בחירה -
